چاپ گلاسه

چاپ فوتوگلاسه

توضیحات اجمالی

در هنگام چاپ یک کتاب، مجله یا یک برگه برای حفظ روشنی، شفافیت و درخشندگی آن محصول از چاپ گلاسه استفاده می شود. چاپ گلاسه پوششی است که وقتی روی کاغذ قرار می گیرد موجب درخشنده گی آن می دشود. در هنگام ساخت این نوع متریال، ابتدا ورقه گلاسه براق روی کاغذ قرار گرفته و سپس توسط یک غلطک به کاغذ چسبانده می شود. حرکت این غلتک به از بین بردن ناصافی های سطح کاغذ و گلاسه کمک می کند. شاید این سوال برایتان پیش آید که چرا از کاغذ گلاسه در هنگام چاپ کتاب استفاده می گردد؟ به دلیل اینکه کاغذ گلاسه علاوه بر زیبایی ناشی از درخشنده گی، از نشت کردن جوهر نوشتنی های کتاب نیز جلوگیری کرده و در نهایت کتاب را در برابر رطوبت و هرعامل آسیب زننده ای حفظ می کند.

ونوس لیزر

ادامه مطلب ...

چاپ اکوسالونت چیست

چاپ اکوسالونت

توضیحات اجمالی

هر زمان که مشتری به فکر چاپ موارد مورد نظر خود می باشد باید به یک سری سوالات در ذهن خود پاسخ بدهد. یکی از سوالاتی که به ذهن مشتری خطور می کند این است که برای یک چاپ با کیفیت باید چه نوع چاپی را در نظر بگیرد؟ برای پاسخ به این سوال گزینه های بی شماری وجود دارد. در ادامه به معرفی یکی از این گزینه می پردازیم. یکی از انواع چاپ با کیفیت بالا چاپ اکوسالونت می باشد.

ونوس لیزر

ادامه مطلب ...

چاپ pp

کاغذ pp

توضیحات اجمالی

کاغذ pp با استفاده از رزین مصنوعی مشتق شده از نفت به عنوان ماده اصلی تولید می شود. از این رو دارای خواصی مشابه فیلم پلاستیکی می باشد. نمای نزدیک آن شبیه به کاغذهای تولید شده از خمیر چوب است. همچنین ، چندین نوع از کاغذ pp دقیقاً مانند کاغذهای معمولی دارای خواصی مشابه هستند. کاغذ های pp برای ماندگاری بیشتر مانند پلاستیک طراحی شده اند. با این حال، ظاهر آنها مانند کاغذهای قدیمی می باشد، و به همان روش چاپ می شوند. کاغذ های pp مبتنی بر رزین طبق روند تولید آنها به دو نوع تقسیم می شوند یعنی کاغذ pp با فیبر مصنوعی و کاغذ pp فیلم. امروزه کاغذ pp فیلم محبوبیت بیشتری دارد. کاغذ pp، یک نوع کاغذ خاص و ویژه، ضد اب و مقاوم در برابر گردوغبار می باشد. همچنین می توان چاپ را با جوهر معمولی نیز روی این نوع کاغذ به راحتی انجام داد.

ونوس لیزر

ادامه مطلب ...

تماس با ما

  • تهران ، خیابان انقلاب ، پل چوبی ، خیابان سپاه شمالی

    نبش کوچه فروردین،پلاک 60، واحد13

  • 40 35 68 77 (021)

  • info@venus-laser.com

ساعت کاری

  • شنبه تا چهارشنبه ...... 9 صبح تا 6 شب

    پنج شنبه ...... 9صبح تا 1 بعداظهر