چاپ سولیت چیست

سولیت

توضیحات اجمالی

برای مشتریان با سلیقه خاص و کسانی که به دنبال تبلیغات پر زرق و برق هستند تنها پیشنهاد ما بنر سولید است. در اصل نام تجاری این نوع بنر، بنر PVC می باشد که واژه PVC مخفف پلی وینیل کلرید(Polyvinyl Chloride) است که سومین پلاستیک تولید شده در جهان می باشد.

ونوس لیزر

درست است که از بین تبلیغات پر زرق و برق بنرهای سولید شاید زیاد شما را متعجب نکنند اما این نوع بنرها مزایای زیادی دارند که در ادامه این متن مورد بررسی قرار می گیرند پس با ما همراه باشید.

سولیت

مزایای بنر سولید

انعطاف پذیری

از گذشته تا به امروز مردم برای ارائه تبلیغات خود از بنرهای کاغذی یا پارچه ای استفاده می کردند. اما در دراز مدت با گذر زمان یا حتی با بارش یک باران این بنرها به طرق متفاوتی از بین می رفتند. به عنوان مثال بنرهای پارچه ای کیفیت خود را از دست می دادند و بنرهای کاغذی نیز پاره می شدند. بنابراین بشر به نوعی بنر نیاز داشت که علاوه بر انعطاف پذیری، مقاوت نیز داشته باشد. درست است که بنرهای سولیت مقاومت زیادی دارند اما این بنرها را می توان برای داشتن مقاومت بیشتر با یک لایه لمینت براق پوشش داد.

استفاده چند جانبه

کافی است از منزل بیرون بروید و چرخی در خیابان بزنید تا انواع بنرهای سوپرمارکت های بزرگ، مراکز تجاری و میدان ها را ببینید. در آن جا می توانید بفهمید که بنرهای در اندازه ها و به شکل های متفاوتی (مربع و مستطیل) به کار برده می شوند.

دوام بالا و خاصیت ضد آب

تمامی مشتریان این انتظار را دارند که بنر تبلیغاتی آن ها در شرایط آب و هوایی بیرون دوام بیاورد. به عبارت دیگر اگر باران بارید یا شرایط خاصی پیش امد بنر ان ها همچنان تبلیغات پربازدهی را انجام دهد. بنرهای سولید با خاصیت ضد آبی خود این انتظارات را برطرف ساخته اند.

بنر سولیت

دو نوع بنر سولید وجود دارد:

بنر وینیل PVC: که مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مثل باد و باران دارد.

بنر PCV مش: این نوع بنر با ایجاد سوراخ های ریزی در داخل بنر می تواند ضربات وارد شده توسط باد را به بنر محدود کند.

تبلیغات با بازدهی بالا

انتخاب بنر و چاپ آن برای چیست؟ چرا بنر چاپ می کنید؟

چون می خواهید که محصولتان، بیزنستان یا هر چیز دیگری را در چشم مشتری جلوه کند. شاید گاهی تبلیغات در روزنامه ها، شبکه های اجتماعی یا رسانه ها بنظر موثر تر بیاید ولی هزینه گزاف تری را در بر می گیرند اما باید بدانید هیچ نوع تبلیغی موثرتر از یک بنر بزرگ با طراحی مناسب که در مقابل شرایط آب و هوایی متفاوت ماندگار است، نمی باشد. بنرهای سولید بنرهای پیشنهادی ما در این بخش برای شماست.

سولید

ساختار بنرهای سولید

نکته جالب توجه این است که دو سوم مشاغل در حال حاضر برای تبلیغاتشان از چاپ بنر استفاده می کنند. بنرهای سولید نیز بدلیل ویژگی های خوبی که قبلا از آن ها نام برده شد مصارف تبلیغاتی بالایی دارند. یکی از مصارف تبلیغاتی برای بنرهای وینیل پی وی سی استفاده از آن ها به عنوان بنر دو طرف می باشد. در ساخت بنرهای سولید از موادی با ضخامت 440 gsm استفاده می شود تا کیفیت و مقاومت بنر را بالا برده و به دنبال آن رضایت مشتری را جلب کنیم.

تماس با ما

  • تهران ، خیابان انقلاب ، پل چوبی ، خیابان سپاه شمالی

    نبش کوچه فروردین،پلاک 60، واحد13

  • 40 35 68 77 (021)

  • info@venus-laser.com

ساعت کاری

  • شنبه تا چهارشنبه ...... 9 صبح تا 6 شب

    پنج شنبه ...... 9صبح تا 1 بعداظهر