×

هشدار

Error loading component: com_users, Component not found.

پوستر سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

توضیحات اجمالی

امروزه در قفسه های فروشگاه های دکوراسیون می توان طیف گسترده ای از محصولات تزئینی را برای هر نوع سلیقه مصرف کننده حتی سلایق خیلی خاص مشاهده کرد. با این حال، حتی با وجود چنین فراوانی هایی ، طرفداران طراحی منازل و طراحان استاندارد و مشتاق سعی در یافتن عناصر تزئینی دارند که با استفاده از آنها می توان یک طراحی متعارف و اصولی را در فضای داخلی ساختمان ایجاد کرد. در این میان کاغذ دیواری سه بعدی برای دیوارها ، جهت ایجاد طرح های سفارشی در داخل آپارتمان ، در دسته راه حل های بسیار مفید قرار می گیرند. به نظر می رسد چندی است که از کاغذ دیواری های سه بعدی برای طراحی فضای داخلی کافی شاپ ها و رستوران ها استفاده می شود. این در حالی است که امروزه مصرف کنندگان عادی برای طراحی فضای داخلی اتاق و خانه خود نیز از این محصول استفاده می کنند. امروزه با پیشرفت دنیای پیرامون سلایق و علایق مشتریان و مخاطبان نیز تغییر کرده است بنابراین مخطبان به دنبال طراحی هایی فراتر از فضای بسته هستند. کاغذ دیواری های سه بعدی فضای غیر قابل توصیفی را برای این گونه مخاطبان ایجاد می کنند.

ونوس لیزر

کاغذ دیواری سه بعدی

 

کاغذ دیواری سه بعدی یک طراحی خیال انگیز

معمولا خانه های بزرگ ویلایی می توانند فضای زیبا و بزرگی از مناظر بیرون از جمله باغ، باغچه، دریا، جنگل و.... را در اختیار مخاطب قرار دهند اما یک آپارتمان 50 متری در شهر نمی تواند چنین مناظر زیبایی را در اختیار مخاطب قرار دهد. در اینجاست که کاغذ دیواری های سه بعدی می توانند عملکرد بی نظیر خود را نشان دهند.به نظر شما چه تصاویری می توانند پرمخاطب ترین تصاویر برای کاغذ دیواری های سه بعدی باشند؟ طبق بررسی های که انجام شده تصاویر مربوط به محیط زیست، حیاط وحش و منظومه شمسی از پرمخاطب ترین تصاویر کاغذ دیواری سه بعدی هستند. همچنین طراحان کاغذهای دیواری به استفاده از نورپردازی در تصاویر کاغذ دیواری سه بعدی اشاره می کنند که تاکیدی بر نور خورشید در طبیعت می باشد. بنابراین احساس طبیعی بودن تصویر را چندین برابر می کند زیرا این نورپردازی ها حجم بیشتری را به تصویر اضافه می کنند.

نصب کاغذ دیواری سه بعدی

برای نصب کاغذ دیواری تنها کافی است که از چسب مخصوص برای نصب کاغذ دیواری استفاده شود. نکته قابل توجه این است که قبل از نصب کاغذ دیواری ابتدا باید به سطحی که باید کاغذ دیواری نصب گردد توجه کنید. به این معنا که قبل از نصب کاغذ دیواری باید سطح مورد نظر را از مواد پیرامون و نامناسب قدیمی پاک کرده همچنین تراشه های مختلف، ترک ها و حفره های قدیمی را با گچ و بتونه ترمیم کنیم. کاغذ دیواری های سه بعدی مانند هر تصویر زمینه دیگری روی یک سطح از پیش اماده شده قرار دارند. بنابراین پس از اماده سازی محل نصب مورد نظر می توانید برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی اقدام کنید. ممکن است گاهی محل نصب مورد نظر صافی مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری را نداشته باشد بنابراین برای نصب مناسب باید به اندازه 2 الی 3 میلیمتر با بتونه روی سطح مورد نظر را بپوشانیم سپس با یک کاغذ سمباده روی سطح را صیقل می دهند. هنگام نصب کاغذ دیواری سه بعدی می توان به صورت دوره ای اندازه گیری ها انجام شود و نصب صورت گیرد زیرا کمی بی دقتی در نصب کاغذ دیواری سه بعدی ممکند است کل ظاهر تصویر را بهم بریزد.

چه چیزی کاغذ دیواری سه بعدی را متمایز می سازد؟

اولین و بارزترین ویژگی متمایز کننده کاغذ دیواری های سه بعدی ایجاد مناظر زیبا و دل انگیز برای اتاق یا منزل شماست. به دنبال این ویژگی شاخص می توان به ضد آب بودن این کاغذ دیواری ها اشاره کرد. ضد آب بودن این کاغذ دیواری ها، این محصولات را از آسیب حین شست و شو یا موارد جانبی محفوظ می کند. از ویژگی های بارزی که اخیرا به این نوع کاغذ دیواری ها اضافه شده است خاصیت ضد حریق می باشد. همچنین در این محصول از رنگ های لاتکس که ضد خش و ضد محو شدگی هستند استفاده می شود. در این نوع کاغذ دیواری ها همچنین از مواد سازگار با محیط زیست استفاده شده است. امروزه کاغذ دیواری های سه بعدی بسیار زیبا و پر طرفدار هستند اما قیمت ان ها بسیار بالا است. بنابر این استفاده از این نوع کاغذ دیواری ها به شهر های بزرگ محدود می شود. اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تمایل دارید یک نوع طراحی استاندارد را در اتاق، حمام یا حتی آشپزخانه خود داشته باشید باید بدانید که بهترین انتخاب پوستر سه بعدی است.

کاغذ دیواری پوستری

چند نوع کاغذ دیواری های سه بعدی داریم؟

کاغذ دیواری سه بعدی استریوسکوپی

این نوع کاغذ دیواری دارای تصاویر با حجم ویژه می باشند که طراحان طی مدت زمان زیادی از طریق نرم افزار های تخصصی آن ها را طراحی می کنند.

کاغذ دیواری سه بعدی بر جسته

در واقع این نوع کاغذ دیواری های سه بعدی با استفاده از طرح و رنگ های متفاوت باعث ایجاد توهم فضای بیشتر در ذهن شده و برای افزایش فضای ذهنی در اتاق کوچک بسیار مناسب هستند. همچنین امکان دید بصری را افزایش می دهند به این منظور که با استفاده از این کاغذ دیواری ها با طراحی مناظر طبیعی می توانید چشم انداز اتاق را به یک فضای طبیعی باز کنید.

نقاشی دیواری سه بعدی

این مدل کاغذ های دیواری سه بعدی که به نقاشی های سه بعدی مشهور هستند بسیار پر زحمت هستند. این نقاشی ها از طریق یک سری نرم افزارهای کامپیوتری طراحی شده و سپس از طریق سایه زدن و کانتورهای داخلی و خارجی به حالت سه بعدی در می آیند.

قیمت کاغذ دیواری

تماس با ما

  • تهران ، خیابان انقلاب ، پل چوبی ، خیابان سپاه شمالی

    نبش کوچه فروردین،پلاک 60، واحد13

  • 40 35 68 77 (021)

  • info@venus-laser.com

ساعت کاری

  • شنبه تا چهارشنبه ...... 9 صبح تا 6 شب

    پنج شنبه ...... 9صبح تا 1 بعداظهر