قیمت چاپ بنر

چاپ بنر

توضیحات اجمالی

اگر برای تبلیغات کاری خودتصمیم به انتخاب یک راه حل بصری جدید دست گرفته اید و در نهایت تصمیم به انتخاب بنر برای ارسال پیام خود به مشتری گرفته اید ، هنوز هم برای نهایی کردن سفارشتان، ممکن است چند سؤال ذهن شما را در گیر کند. اندازه ، طراحی شما ، گزینه پایه یا صفحه نمایش و در آخر چه متریالی؟ این یک سوال بسیار مهم است زیرا روی شما، پیام منتقل شده به مشتریانتان و همچنین بیزنس شما موثر خواهد بود. در این حالت دو گزینه پیش رویتان وجود دارد ، استیکر یا بنر. با این وجود چند گزینه از مواردی وجود دارد که می توانند در بعضی از محیط ها و موارد خاص مورد استفاده قرار گیرند ، اما این مشخصات فراتر از محدوده مواردی است که ما در اینجا پوشش خواهیم داد. در زیر به پاره ای از مواردی که در انتخاب نوع بنر باید به آن ها توجه کنیم اشاره می شود.

ونوس لیزر

هزینه: هزینه احتمالاً بالاترین معیار در انتخاب نوع بنر مورد نظر می باشد. ظاهر: بنر یا وینیل در ظاهر کلی بنر تأثیر خواهد داشت ، بیشتر به دلیل بافت سطحی و سایر خصوصیات مواد.بنر دارای بافت میباشد که تا حدودی موجب افت کیفیت چاپ خواهد شد ولی وینیل دارای سطح صاف و صیغلی بوده که جزئیات چاپ را به خوبی نمایش می دهد.

دوام: بسته به اینکه کجا و چه زمانی از محصول چاپی استفاده خواهد شد و چه مدت می توان از آن استفاده کرد قبل از خراب شدن یا اینکه بد به نظر برسد.

نگهداری: این موضوع بیشتر از استفاده از خود بنر مهم است، البته اگر برای کوتاه مدت از بنر استفاده میکنید این موضوع برای شما مهم نیست.

در ادامه این متن به بررسی و معرفی ویژگی های بنرهای وینیل می پردازیم.

بنر وینیل

فاکتورهای مربوط به هزینه

هزینه یک بنر به چند عامل بستگی دارد.

اندازه

مواد

هزینه جوهر (اندازه گیری شده توسط تراکم رنگ جوهر و تصویر پس زمینه)

زمان پایان کار

زمان تحویل

اندازه بنر

اندازه یک بنر بیشتر از سایر عوامل موثر است. مسلما هر چقدر بنر شما بزرگتر باشد هزینه بیشتری هم خواهد داشت.

چاپ بنر

مواد

همانطور که در بالا گفتیم مواد در هزینه بنر نقش بسزایی را ایفا می کنند به دلیل اینکه انواع مختلفی از بنر و استیکر با ضخامت های مختلف و البته قیمت های مختلف در بازار وجود دارند. به طور معمول وینیل (استیکر) گران تر از بنر خواهد بود، زیرا قیمت وینیل نسبت به بنر باف دار گرانتر است.

جوهر

جوهر یک بخش بسیار تخصصی و فنی این معادله است و انواع مختلفی از چاپگرها از انواع مختلف جوهر استفاده می کنند. تفاوت های بسیاری در جوهر تا سطح مولکولی وجود دارد که دوام و ماندگاری آن را تعیین می کند. اکثر چاپگرهای باکیفیت از جوهر های ماندگار و بادوام استفاده می کنند و برخی از شرکت ها از ارزانترین برند های جوهر برای پایین آمدن هزینه ها استفاده می کنند که به احتمال زیاد از کیفیت چاپ پایینی برخوردارند. مواد مورد استفاده برای بنر نیز در میزان استفاده از جوهر نقش دارند ، زیرا بنر متخلخل است و برای ایجاد چاپ تصویری به جوهر بیشتری احتیاج دارد. در کنار مواد ، تصویر روی بنر و رنگ پس زمینه مشخص خواهد کرد که چه مقدار جوهر استفاده خواهد شد. یک بنر که بیشتر سفید است ، کمتر از یک بنری که عمدتاً سیاه است ، یا رنگ تیره دیگری دارد، جوهر مصرف میکند.

خدمات چاپ آنلاین

نصب

نصب بنر به بنر اجازه می دهد به راحتی نمایش داده شود، چه بر روی دیوار نصب شود و چه بر روی پایه فلزی قرار گیرد. گاهی اوقات نیاز است که لبه های بنر برای عمر بیشتر دوخته شود و یا از روشهای برش حرارتی برای افزایش عمر لبه های کار استفاده شود.

ظاهر

"زیبایی در چشم بیننده است".سلیقه های افراد با هم متفاوت هستند ممکن است برخی بنر و برخی دیگر وینیل یا استیکر را ترجیح دهند. با این حال ، موقعیت هایی وجود دارد که وینیل بهتر از بنر و یا برعکس به نظر برسد. ما باید این موضوع را با توجه به اینکه سایر فاکتورهای دیگر یکسان هستند مقایسه کنم. به هر حال بنرها به دلیل بافت سطح ذاتی خود از این نظر، ظاهر بسیار بهتری در عکس برداری دارند. چاپ مات روی بنر برای عکاسی بهتر عمل می کند اما هنوز سطح صافی دارند و با استفاده از جوهر هنوز هم می توان به درخشش کافی دست یافت اما وینیل به خاطر سطح صاف شاید برای عکاسی با فلش مناسب نباشد ولی از نظر کیفیت چاپ از بنر بهتر است.

چاپ ارزان

دوام

بنر ها به نسبت وینیل ماندگار تر هستند به علت مقاوم تر بودم جنس بنر.

حمل و نقل

با توجه به شرایط استفاده عادی ، نگهداری از هر نوع بنری بسیار ساده است. بنر ها را می جمع کرده و در داخل منزل برای مدت طولانی نگهداری کرد اما باید به این موضوع نیز دقت کرد که بنر مستعد لکه ها و خاک است و برای بازگشت به کیفیت قبلی خود نیاز به نگهداری دارد.

چاپ بنر تسلیت

بنر ارزان

خلاصه ویژگی های بنر :

مورد استفاده در کاربردهای داخلی و عکاسی

قابلیت حمل اسان برای موقعیت های متعدد و رفت و آمد

زیبایی کار، بیشتر از هزینه مصرفی برای ساخت می باشد

باید از خاک و مایعات دور بماند

تماس با ما

  • تهران ، خیابان انقلاب ، پل چوبی ، خیابان سپاه شمالی

    نبش کوچه فروردین،پلاک 60، واحد13

  • 40 35 68 77 (021)

  • info@venus-laser.com

ساعت کاری

  • شنبه تا چهارشنبه ...... 9 صبح تا 6 شب

    پنج شنبه ...... 9صبح تا 1 بعداظهر