چاپ وینیل

چاپ وینیل

توضیحات اجمالی

بنرهای چاپی وینیل قابل استفاده در فضای باز هستند که برای نشان دادن مشاغل یا هر مناسبت خاص مورد استفاده قرار می گیرد. بنرهای وینیل امروزه به صورت دیجیتالی در چاپ گرهای جوهرافشان با فرمت بزرگ چاپ می شوند که این چاپ گر ها قادر به چاپ رول های بزرگ بنرهای وینیل هستند. جوهری که برای چاپ استفاده می شود با توجه به نیاز مشتری و هزینه آن متفاوت است. بنرهای وینیل با توجه به نیاز مشتری می توانند به صورت دیجیتالی در هر اندازه چاپ شوند. بنرهای چاپ وینیل بر اساس مکانی که قرار است در آن قرار بگیرند یا نگهداری شوند ، با استفاده از حلالهای مختلف ساخته شده اند. بنرهای چاپی دیجیتالی یا حلال سازگار با محیط زیست (اکوسالونت) ، حلال بر پایه آب (پلاتر) که البته ضد آب نیست ، جوهرهای مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش یا جوهرهای مبتنی بر حلال هستند (سالونت یا دستگاه چاپ بنر که از کیفیت پایین تری نسبت به دو نوع چاپ قبلی برخوردار است). بهترین روش چاپ وینیل چاپ اکوسالونت می باشد، این جوهر ها حاوی رنگدانه های بادوام هستند که باعث می شود بنرهای وینیل ماندگار و بسیار با دوام باشند. انواع دیگر وینیل مورد استفاده در چاپ وینیل، وینیل های مونومر یا وینیل های پلیمری هستند.

ونوس لیزر

بنر وینیل شیشه ای:

بنرهای وینیل شیشه ای وضوح بالایی دارند و ظاهر سیقلی و براقی را نشان می دهند. بنرهای وینیل براق به گونه ای ساخته می شوند که تحت تأثیر اشعه ماوراء بنفش قرار نگیرند و در معرض تابش نور خورشید برای سالهای طولانی محو نشوند. این نوع بنرهای وینیل شیشه ای اکثرا به صورت یک طرفه چاپ می شوند. بنرهای براق جلوه ای درخشان به مخاطب می بخشند. بنابراین در نهایت برای فروش بالای محصولات مورد نیاز شرکت، ما به یک محصول براق و چشمگیر مثل این نوع بنرها نیازمندیم. این نوع وینیل توجه بیننده را به محصول جلب خواهد کرد.

چاپ وینیل

بنر وینیل مات:

در مقایسه با بنر وینیل براق ، بنر وینیل مات درخشش کمتری خواهد داشت و جلوه تابش خیره کننده را از بین می برد تا بینایی مناسب در مورد محصول یا سازمان را در اختیار مخاطبان قرار دهد. مواد وینیل مات نیز در برابر شرایط سخت آب و هوا با دوام و پایدار می باشند. مواد مورد استفاده بنر وینیل مات 13 oz می باشد.

گزینه های نصب بنر وینیل:

لازم به ذکر است در این بخش منظور از بنر وینیل ، استیکر پشت چسب دار نیست. بنرهای معمول بافت دار که به وفور در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند انواع مختلفی دارند که یکی از انواع آن بنر با روکش وینیل میباشد که در زیر به برسی روشهای نصب آن میپردازیم. انواع دیگر بنر ، بنر سولیت یا سولید میباشد که در بخشهای بعدی با آن آشنا میشویم.

برچسب وینیل

Pole Pocket

این نوع بنر ها حاوی Pole Pocket در بالا و پایین آن ها است. این نوع بنرها ها هم در فضاهای داخلی و هم در فضای باز استفاده می شود. این نوع بنرها معمولا با مواد وینیل فوقوالعاده نرم 13 oz برای گرفتن نتایج بهتر هنگام چاپ تولید می شوند.

Eyelets

لازم به ذکر است در این بخش منظور از بنر وینیل ، استیکر پشت چسب دار نیست. بنرهای معمول بافت دار که به وفور در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند انواع مختلفی دارند که یکی از انواع آن بنر با روکش وینیل میباشد که در زیر به برسی روشهای نصب آن میپردازیم. انواع دیگر بنر ، بنر سولیت یا سولید میباشد که در بخشهای بعدی با آن آشنا میشویم.

Lamination

در این نوع بنر یک لایه لمینت بعد روی چاپ را پوشانده و دوام و زول عمر آن را افزایش میدهد. این نوع بنرها مقاومت در مقابل قطرات آب، لکه، کثیفی یا حتی پارگی را نیز ایجاد می کنند. در واقع این محصول استحکام و سختی را به محصول نهایی اضافه می کند.

استیکر ضدآب

Wind flaps

بنرهای های Wind flapsمخصوصاً برای فضا های خارجی استفاده می شوند. این نوع بنرها شامل ستون ها و یا میله هایی هستند که به طور ویژه برای آن بنر متناسب با آگهی اش طراحی شده اند. این نوع بنرها عمدتا در مناسبت ها ، جشنواره ها ، رویدادها و غیره استفاده می شوند. انتخاب هر کدام از بنرهای وینیل ذکر شده در بالا بسته با سلیقه و علاقه کاربر متفاوت خواهد بود.

تماس با ما

  • تهران ، خیابان انقلاب ، پل چوبی ، خیابان سپاه شمالی

    نبش کوچه فروردین،پلاک 60، واحد13

  • 40 35 68 77 (021)

  • info@venus-laser.com

ساعت کاری

  • شنبه تا چهارشنبه ...... 9 صبح تا 6 شب

    پنج شنبه ...... 9صبح تا 1 بعداظهر