چاپ استیکر شیشه ای

وینیل شیشه ای

توضیحات اجمالی

شیشه فروشگاه اولین چیزی است که جلوی بازدید کننده جلوه می کند. بنابراین، شما باید سعی کنید تا حد امکان پیامتان را بصورت واضح و شفاف از طریق پنجره یا ویترین مغازه تان به مشتری برسانید. گزینه های زیادی برای برندسازی شیشه شما وجود دارد. ما چند روش معمول برای برندسازی شیشه و مواد مورد استفاده در این فرآیند را برایتان شرح می دهیم. می توانید به صورت رایگان از این روش برای برند سازی ویترین یا شیشه مغازه خود استفاده کرده و فروش خود را ارتقا دهید.

ونوس لیزر

وینیل شیشه ای معروف به Glossy vinyl

وینیل شیشه ای ماده ای براق است که بیشتر در کاربردهای داخلی استفاده می شود. وینیل براق هنگامی که نور داخل خانه به آن برخورد می کند ، اثر تابش خیره کننده در خود نشان می دهد. وینیل شیشه ای در مقایسه با وینیل مات سطح بسیار صیقلی دارد. وینیل شیشه ای در صورت عدم استفاده از دستکش به اثر انگشت و لکه بسیار حساس است اما می توان آن را از طریق پارچه و مواد پاک کننده تمیز کرد. بنرهای وینیل برای تبلیغات خارجی استفاده می شوند. بنرهای چاپی وینیل براق معمولا در فضای داخلی مورد استفاده قرار میگیرند. و بنرهای وینیل برای فضای خارج بیشتر از نوع کدر یا مات هستند. علت این کار این است که وینیل های مات یا کدر به اندازه وینیل های شیشه ای براق نیستند، از آنجا که وقتی وینیل شیشه ای در معرض نور خورشید قرار می گیرد ، انعکاس نور خورشید بر روی سطح وینیل، تا حدودی از دیده شدن تصویر توسط مخاطب جلوگیری میکند در نتیجه از این نوع وینیل ها برای فضای داخلی استفاده می شود. بنرهای وینیل از جنس پلی وینیل کلرید (PVC) هستند که برای تهیه چاپ دیجیتالی با کیفیت بالا و هزینه مناسب از نظر اقتصادی استفاده می شوند. وینیل یک ماده ضخیم ، انعطاف پذیر و قابل حمل است. وینیل را می توان با استفاده از سالونت یا اکو سالونت چاپ کرد. بنرهای وینیل به دلیل دوام طولانی خود به خوبی شناخته شده اند.

استیکر شیشه ای

چاپ استیکر شیشه مغازه

وینیل

اگرچه مواد مخصوص برچسب وینیل در زیر ذکر شده است ، دانستن فواید عمومی وینیل بسیار مهم است. وینیل به علت نرمی و کشسان بودن به راحتی در هر دو سطح صاف و منحنی نصب می شود. وینیل همچنین بسیار بادوام است و لمس آن احساس خوشایندی ایجاد می کند.

وینیل قابل برداشت سفید شیشه ای

این ماده از چسب قوی برای ماندن در سطح مورد نظر شما استفاده می کند و همچنین از فناوری خروج جریان هوای بدون حباب استفاده می کند که کاربرد این محصول را بسیار آسان و راحت می کند. این ماده همچنین ضد آب و با دوام است و هنگام جدا شدن از سطح هیچ ردی از چسب روی سطح باقی نمی ماند.

استیکر ضد آب

وینیل شیشه ای

وینیل دائمی سفید شیشه ای

چسب به کار رفته در این استیکر از نوع قبلی محکم تر و مقاوم تر است. این امر باعث می شود آنها برای کاربردهای صنعتی بیشتر مانند شناسایی ملک و برچسب های هشدار دهنده یا ایمنی به کار بروند. این ماده همچنین در فضای باز با دوام و ضد آب می باشد. نصب این نوع وینیل نسبت به انواع دیگر آن دشوار تر است ولی بعد از نصب بسیار محکم و مقاوم و بادوام است.

تماس با ما

  • تهران ، خیابان انقلاب ، پل چوبی ، خیابان سپاه شمالی

    نبش کوچه فروردین،پلاک 60، واحد13

  • 40 35 68 77 (021)

  • info@venus-laser.com

ساعت کاری

  • شنبه تا چهارشنبه ...... 9 صبح تا 6 شب

    پنج شنبه ...... 9صبح تا 1 بعداظهر