×

Warning

Error loading component: com_users, Component not found.
Error loading component: com_languages, Component not found.
Error loading component: com_jmap, Component not found.

چاپ pp

کاغذ pp

توضیحات اجمالی

کاغذ pp با استفاده از رزین مصنوعی مشتق شده از نفت به عنوان ماده اصلی تولید می شود. از این رو دارای خواصی مشابه فیلم پلاستیکی می باشد. نمای نزدیک آن شبیه به کاغذهای تولید شده از خمیر چوب است. همچنین ، چندین نوع از کاغذ pp دقیقاً مانند کاغذهای معمولی دارای خواصی مشابه هستند. کاغذ های pp برای ماندگاری بیشتر مانند پلاستیک طراحی شده اند. با این حال، ظاهر آنها مانند کاغذهای قدیمی می باشد، و به همان روش چاپ می شوند. کاغذ های pp مبتنی بر رزین طبق روند تولید آنها به دو نوع تقسیم می شوند یعنی کاغذ pp با فیبر مصنوعی و کاغذ pp فیلم. امروزه کاغذ pp فیلم محبوبیت بیشتری دارد. کاغذ pp، یک نوع کاغذ خاص و ویژه، ضد اب و مقاوم در برابر گردوغبار می باشد. همچنین می توان چاپ را با جوهر معمولی نیز روی این نوع کاغذ به راحتی انجام داد.

ونوس لیزر

ویژگی های کاغذ های pp

استحکام خوب ، مقاومت بالا

ضد آب ، ضد رطوبت ، مقاومت خوب در برابر هوا

تجدید پذیر، قابل احتراق، غیر سمی، برای جلوگیری از آلودگی هوا، سازگار با محیط زیست

عملکرد نوشتن خوب ، قابلیت چاپ خوب ، قابلیت چاپ با جوهر معمولی، خشک کردن سریع

سفیدی خوب ، براقیت ، مقاوم در مقابل نور ، پایداری چاپ مناسب.

کاربرد کاغذ های pp

چاپ کاغذ PP

چاپ ، بسته بندی و برچسب زدن

کاغذ های pp عملکردهای مختلفی را برای طیف وسیعی از کاربردها در صنایع مختلف از جمله داروسازی ، آرایشی و بهداشتی و همچنین برای چاپ مواد غذایی و نوشیدنی ، بسته بندی و برچسب زدن فراهم می کند. این نوع کاغذ ضد آب و با دوام است. از دیگر خصوصیات مهم آن می توان به مقاومت در برابر روغن ، مواد شیمیایی و همچنین مقاومت در برابر پارگی اشاره کرد. این خصوصیات عملکردی عالی و همچنین قابلیت چاپ عالی ، منجر به محبوبیت بالای کاغذ های pp به عنوان مواد انتخابی در بسیاری از صنایع می شود.

دوام بالا و سهولت در چاپ

کاغذ های pp مقاوم هستند و همچنین از این ویژگی می توان برای پشتیبانی از چاپ با کیفیت بالا برخوردار شد. تمام کاربردهای کاغذ های pp به نوعی این خصوصیات را افزایش می دهد. کاغذ های pp در هر زمینه ای که نیاز به دوام طولانی مدت دارد استفاده می شود. آنها در برابر قطرات اب ، در برابر مواد شیمیایی و در برابر نور خورشید مقاوم هستند و نسبت به فتو گلاسه از دوام بالاتری برخوردار هستند. کاغذ های pp جایزه سهولت در زمینه چاپ را دارند.

کاربردهای پزشکی ، باغبانی و شیمیایی

مزیت مهمی که کاغذ های pp نسبت به کاغذ های معمولی دارند، مقاومت در برابر زردی و ماندگاری بسیار طولانی تر است. کاغذ pp در طیف وسیعی از صنایع و کاربدهای خانگی که نیاز به مقاومت فیزیکی همراه با مقاومت داخلی در برابر عناصر دارند مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال می توان از برچسب های مقاوم در برابر مواد شیمیایی نام برد. کاربردهای پزشکی از جمله برچسب یا مچ بند بیمار که در آن رطوبت و همچنین مقاومت در برابر قطرات اب وجود دارد. استفاده از کاغذ مصنوعی برای مصرف در فضای باز برای مهد کودک ، برچسب های الوار و محصولات باغی دیگر متداول است. از کاغذ pp برای چاپ برچسب های باغبانی برای گیاهان و همچنین در بسیاری از صنایع دیگر که نیاز به چاپی مقاوم، با کیفیت و به صرفه دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

چاپ کاغذ پ پ

تماس با ما

  • تهران ، خیابان انقلاب ، پل چوبی ، خیابان سپاه شمالی

    نبش کوچه فروردین،پلاک 60، واحد13

  • 40 35 68 77 (021)

  • info@venus-laser.com