×

Warning

Error loading component: com_users, Component not found.
Error loading component: com_languages, Component not found.

چاپ اکوسالونت چیست

چاپ اکوسالونت

توضیحات اجمالی

هر زمان که مشتری به فکر چاپ موارد مورد نظر خود می باشد باید به یک سری سوالات در ذهن خود پاسخ بدهد. یکی از سوالاتی که به ذهن مشتری خطور می کند این است که برای یک چاپ با کیفیت باید چه نوع چاپی را در نظر بگیرد؟ برای پاسخ به این سوال گزینه های بی شماری وجود دارد. در ادامه به معرفی یکی از این گزینه می پردازیم. یکی از انواع چاپ با کیفیت بالا چاپ اکوسالونت می باشد.

ونوس لیزر

چاپ سالونت یا اکوسالنت؟

چاپ اکوسالنت دارای مزایای بی شماری است که در ادامه به مزایای ان اشاره می کنیم. استفاده از گرما در چاپ اکوسالونت برای خشک کردن چاپ موجب افزایش سرعت و بالا بردن عمر چاپ میشود. در صورت استفاده از یک وینیل ساده و براق چاپ اکوسالونت گزینه مناسب تری برای شما خواهد بود. اگر شما از آن دسته مشتریانی هستید که کیفیت و زیبایی کار برایتان حائض اهمیت است، ما به عنوان راهنما به شما چاپ اکوسالونت را معرفی می کنیم. چاپ اکوسالنت به دلیل داشتن مزایای بیشتر و ارائه خدمات بهتر به شما، نسبت به چاپ سالونت به صرفه تر خواهد بود. همچنین چاپ های سالونت توسط افرادی که به تازگی در صنعت چاپ شروع به کار کرده اند مورد استفاده قرار می گیرند. در چاپ های صنعتی هنوز از چاپ سالونت استفاده می شود.

اکوسالونت

چاپ اکوسالونت

مزایای استفاده از چاپ اکوسالنت

چاپ اکوسالونت از اوایل دهه 2000 میلادی وارد صنعت شد و برای چاپ موارد عمومی مورد استفاده قرار گرفت. یکی از موارد مثبت دیگر مربوط به چاپ اکوسالونت این است که این نوع چاپ فاقد بو می باشد در حالیکه بعضی از انواع چاپ حاوی مواد دارای بو می باشند. این مزیت چاپ اکوسالنت باعث می شود که دستگاه چاپگر شما آسیب نبیند و تنها گاهی اوقات نیازمند تمییز کردن باشد. چاپ اکوسالونت برای خشک شدن به گرما احتیاج دارد و همچنین این نوع چاپ به اندازه چاپ های سالونت دوام دارد و برای کاربردهای بلند مدت استفاده می شود زیرا مقاومتش مانند چاپ سالونت بالا می باشد. از دیگر مزایای چاپ اکو سالونت نسبت به سالونت ریز پاش بودن آن میباشد که موجب کیفیت بسیار بالا در خروجی چاپ میشود و پیکسلهای تشکیل دهنده چاپ قابل مشاهده نیست ولی در چاپ سالونت به وضوح نقاط تشکیل دهنده چاپ قابل رویت است.

چاپ اکوسالنت

تماس با ما

  • تهران ، خیابان انقلاب ، پل چوبی ، خیابان سپاه شمالی

    نبش کوچه فروردین،پلاک 60، واحد13

  • 40 35 68 77 (021)

  • info@venus-laser.com