درباره ما

معرفی ما

About IMG

به مجموعه ما خوش آمدید

گروه تولیدی لیزر ونوس ،با داشتن بیشترین ظرفیت تولید محصولات چوبی در مرکز پایتخت ،با استفاده از تجربیات خط تولید خود و همچنین کار و تلاش و تکیه بر تعهد ،تخصص وصداقت در کار ،در صدد بوده تا ضمن بهره گیری از تجربه محصولات خود را در خور و شایسته شما هموطنان به بهترین وجه ارائه نماید.

گروه ونوس لیزر با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و دستگاهها آماده انجام کلیه خدمات و همچنین خدمات درخواستی خاص از سوی مشتریان عزیز می باشد. انجام کلیه خدمات حکاکی و برش روی انواع فلزات و غیر فلزات مانند چوب چرم پلکسی گلاس پارچه کاشی سرامیک و کلیه متریالهای شما مشتریان و همچنین ساخت کلیه محصولات موجود درسایت و همچنین سفارشی کردن محصولات فوق و طراحی و تولید محصولات جدید، به صورت کاملا مکانیزه در مجموعه ونوس لیزر قابل انجام است. در دنیای امروز که کیفیت در بیشتر محصولات تولیدی فدای قیمت تمام شده محصول شده است، مجموعه ما با تکیه بر دانش کارکنان و توان علمی و فنی و همچنین تعهد در ساخت محصولات با کیفیت توانسته رتبه مناسبی را در این زمینه کسب کند. مشتری مداری از اصول مجموعه بوده و پایبندی به شعار فروش آخر کار نیست سرلوحه گروه ونوس لیزر میباشد. سرمایه اصلی مجموعه اعتماد مشتریان می اشد و کلیه پرسنل با تمام وجود در حفظ این سرمایه می کوشند. همکاری با شما از بزرگترین افتخارات ماست.

پروژه ما

تیم ما

محمدرضا شاه مرادی

شاه مرادی

Web Design

بر همگان موضح و مبرهن که دنیای امروز دنیای اینترنت و IT می باشد .طراحی وب و تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و راه اندازی و مدیریت سایت فروشگاهی یکی از مهم ترین کارهای هر ساز مانی در این دهکده جهانی می باشد.آقای شاه مرادی با تکیه بر تحصیلات و دانش روز یکی از برترین طراحان و مدیران سایت می باشد که از سال 1389 مدیریت انفورماتیک مجموعه را بر عهده دارد.مهدی حیدری

حیدری

Product Design

لازمه توسعه هر سازمان طراحی محصولات جدید و با کیفیت می باشد . در دنیای امروز با توجه به پیشرفت ستوه علمی شرکت ها و تولید محصولات به روز ، خلق ایده های جدید یکی از پر مشغله ترین کارهای هر سازمانی می باشد .آقای حیدری با بیش از 12 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مصنوعات نیمه صنعتی یکی از پر قدرت ترین طراحان کشور در این زمینه می باشد .که افتخار همکاری با ایشان از سال 1389 نائل شده است .

تجربیات ما

80%
Bar
Fill

Electronic

75%
Bar
Fill

Product Design

85%
Bar
Fill

Corel Draw

65%
Bar
Fill

Web Design

60%
Bar
Fill

Business

تماس با ما

  • تهران ، خیابان انقلاب ، پل چوبی ، خیابان سپاه شمالی

    نبش کوچه فروردین،پلاک 60، واحد13

  • 40 35 68 77 (021)

  • info@venus-laser.com

ساعت کاری

  • شنبه تا چهارشنبه ...... 9 صبح تا 6 شب

    پنج شنبه ...... 9صبح تا 1 بعداظهر